CUMHURİYET-ZAFER BAYRAMINDA TEBRİKATA GİRİŞ SIRASI

T.B.M.M. Üyeleri           (Not: Üye var ise çağrı yapılacak)
 
(A)
          
 1-Ahmet DEMİRCAN                        6- Kemal ZEYBEK
 
 
            2-Yusuf Ziya YILMAZ                     7- Neslihan HANCIOĞLU
 
            3-Çiğdem KARAARSLAN              8- Erhan USTA

            4-Fuat KÖKTAŞ                                9-Bedri YAŞAR
 
            5-Orhan KIRCALI        
 
(B)
 
1    Mustafa BELUR                          Belediye Başkanı
 
2    Çağatay BÜYÜKADA                  İlçe Jandarma Komutanı J. Asb. Kıd. Bçvş.
 
3    Faruk TÜRK                                   İlçe Emniyet Amiri V.
 
4    Askeri Erkan                                   Kaymakamlıkça Belirlenecek Sayıda, 
            Garnizon KomutanlığıncaTespit Edilecek SilahlıKuvvetler Mensupları (5)
 
5    Aysel YELEKİN                              Noter
 
6    Kemalettin GÖKÇE                         İktidar Partisi (Adalet ve Kalkınma Partisi) İlçe Başkanı
 
7    Halil İbrahim BİLAL                       Ana muhalefet Partisi (Cumhuriyet Halk Partisi) İlce Başkam
 
8    Ali DUMAN                                   T.BM.M.'de Grubu Bulunan Siyasi Parti (Milliyetçi Hareket Partisi) İlce Başkanı
 
9    Yılmaz ÖZBAKIR                          İlçe Müftüsü
 
10    Ömer ÇORUH                              Tapu Müdürü
 
11    Soner ARSLAN                            EÜAŞ İşletme Müdürü
 
12    Telat AKTAŞ                                 Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
 
13    Barış PADEM                                İlçe Gıda. Tarım ve Hayvancılık Müdürü
 
14    Fatma YİRMİBEŞ                         Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü
 
15    Nurettin EDİS                               İlçe Yazı İşleri Müdürü
 
16    Servet AŞÇIOĞLU                      İlçe Nüfus Müdürü V.            
 
17    Durmuş PEKEL                            İlçe Malmüdürü
 
18    Süleyman AK                                İlçe Milli Eğitim Müdürü
 
19    Dr. Cansu SÖZEN                         İlçe Sağlık Müdürü
 
20    Kemal YAKUT                              PTT Müdürü
 
21    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenecek İlk.Orta ve Lise Okul Müdürleri (3)
 
22    Yeliz ŞEKER                                 T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü
 
 (C)        
 
23                            Belediye Meclisi Üyeleri

            1-Kemalettin GÖKÇE                    9-Hüseyin AKSOY

            2-Ali YİĞİT                
                 10-Yılmaz ERSOY

            3-Ayşe SOYCAN              
            11-Cemal GÜLER

            4-Süleyman MUTLU        
             12-Mustafa COŞKUN

            5-Mehmet DUMAN         
              13- Hamdi TÖRE

            6-Ahmet SARIOĞLU         
           14-Rahim DUMAN

            7- Cevdet YALÇINTAŞ  
              15-Hüseyin KALAYCI

            8- Baki ATMACA                                            
 
 (D)
 
24- Meslek Kuruluşları-Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları
 
1    Erdal AVCI                        Ziraat Odası Başkanı
 
 

Not: İlçede Teşkilatı Bulunmayan Kamu Kurum ve Kuruluşları Çıkartılarak Düzenlenmiştir.
 
Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin 4.md.nin (b) bendinin alt 2. fıkrası, 7. md.nin (b) bendinin alt  2. fıkrası gereği  (1) sayılı listeye göre tanzim edilmiştir.08.01.2018